Fizjoterapia

W Sport Performance House patrzymy na pacjentów całościowo i kompleksowo dbamy o zaspokojenie potrzeb Twojego ciała. Ból jest wpisany w życie każdego z nas, ale możesz liczyć na nasze wsparcie w zwalczaniu dolegliwości bólowych, wynikających z przeciążenia układu mięśniowo-szkieletowego, leczeniu bólu chronicznego, procesie rehabilitacji po urazie oraz po operacji ortopedycznej.

Opiekujemy się sportowcami najwyższego poziomu, amatorami, entuzjastami aktywności fizycznej oraz osobami nieaktywnymi, które są otwarte na ruch.

Poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces leczenia: od momentu wystąpienia kontuzji, do wejścia w trening motoryczny, który przygotuje Cię do powrotu do upragnionego sportu. Utrzymujemy ścisłą współpracę między trenerami, zapewniając wsparcie i pełną opiekę na każdym etapie rehabilitacji. Pomagamy w podjęciu decyzji dotyczącej formy leczenia, ponieważ zwłaszcza przy urazach sportowych operacja może okazać się koniecznością, jednak kładziemy ogromny nacisk na leczenie zachowawcze (nieoperacyjne), co potwierdzają nasze sukcesy kliniczne z pacjentami.

Dni otwarte 23 czerwca. Poznań Robocza 4. Zapisz się